Відбулися збори територіальної громади

30.03.18

30 березня 2018 року в приміщенні сільського клубу відбулися загальні збори Свічківської територіальної громади. Серед запрошених: директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» відділок Свічківка, депутат районної ради  – Грицько Мирослава Миколаївна, директор ТОВ «Продсільпром», депутат обласної ради – Буцько Сергій Антонович, начальник сектору превенції Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУМП в Черкаській області капітан поліції - Кошовий Олег Миколайович.

Вів збори сільський голова - Віктор Михайлович Давиденко, який прозвітував про роботу виконавчого комітету сільської ради в 2017 році, та окреслив основні напрямки роботи сільської ради у 2018 році.

Орендарі земельних часток (паїв) розказали про дотримання договірних зобов’язань та участь у соціально-економічному розвитку територіальної громади села в 2017 році.

Начальник сектору превенції Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУМП в Черкаській області, капітан поліції - Кошовий Олег Миколайович ознайомив присутніх з криміногенною ситуацією. Розповів про співпрацю органів місцевого самоврядування і правоохоронних органів щодо забезпечення профілактики та попередження правопорушень на території сільської ради. В 2017 році скоєних злочинів та порушень правопорядку в селах Свічківка та Хомівщина не зареєстровано.

В ході зборів було розглянуте питання про добровільне об’єднання територіальних громад. Віктор Михайлович зачитав пропозиції Драбівської селищної ради щодо об’єднання сіл Свічківка, Хомівщина та селища Драбів в Драбівську територіальну громаду з центром у селищі Драбів. Всі присутні на зборах жителі сіл Свічківка та Хомівщина були проти такого об’єднання. Прозвучали пропозиції про об’єднання сіл Свічківка, Хомівщина, Остапівка та Ковтунівка в Свічківську територіальну громаду з центром в селі Свічківка. Питання про надання згоди на добровільне об’єднання даних громад буде розглянуте на засіданні чергової сесії сільської ради, за результатами громадських обговорень.

Серед різного були розглянуті питання: про незадовільний стан доріг до села Свічківка, незаконне випилювання захисних смуг за межами населеного пункту, про виготовлення технічної документації на земельні ділянки під багаторічними насадженнями, про благоустрій населених пунктів Свічківка та Хомівщина,  про оподаткування населення.

На всі запитання, які були задані впродовж зібраннясільський голова спільно з керівниками господарств та капітаном поліції дали вичерпні відповіді.

Повернутись