Відбулися урочистості з нагоди Дня Села

07.07.18

Вже традиційно 6 липня в селі Свічківці відбулися свята– День села та Івана Купала.

Привітати свічківчан із Днем села завітали почесні гості: Володимир Дмитрович Дзега- голова районної ради, Віктор Петрович Безсмертний - генеральний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», Жан-Мануель Бодеско - представник інвестора товариства «Баришівська зернова компанія»,  Мирослава Миколаївна Грицько – директор відділку с. Свічківка ТОВ «Баришівська зернова компанія».

Спершу зі словами вітання до односельців звернувся сільський голова Віктор Михайлович Давиденко. Він розповів про хороші справи, які вдалося зробити зусиллями громади, подякував спонсорам за підтримку та допомогу, нагородив грамотами:

  • кращого депутат сільської ради – Роман Ніну Василівну,
  • учителя-пенсіонера – Коновала Олександра Михайловича,
  • генерально годиректора ТОВ «Баришівська зернова компанія» Безсмертного Віктора Петровича.

Голова районної ради також привітав жителів Свічківки із Днем села та святом Івана Купала. Він відзначив, що з кожним роком до святкування долучається все більше свічківчан та гостей – і це є позитивом, адже свідчить про небайдужість людей. У своєму виступі Володимир Дмитрович відзначив кращих, активних жителів села та вручив грамоту Черкаської обласної ради вчителю англійської мови – Прасол Любові Іванівні та  Подяки районної ради: Світлані Володимирівні Шершньовій – завідуючій фельдшерським пунктом с. Свічківка і Марії Іванівні Войтенко – активній пенсіонерці, якій в 6 липня 2018 року виповнилось 80 років.

Щиро привітали Свічківчан та гостей з Днем села і святом Івана Купала керівники ТОВ «Баришівська зернова компанія»: Віктор Петрович Безсмертний та Мирослава Миколаївна Грицько. Вони нагороджували грамотами та обдаровували подарунками кращих працівників товариства і пенсіонерів. Для Свічківського НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" подарували ікону Святого Миколая Чудотворця, для фельдшерського пункту - ікону Цілипеля Пантилеймона, сільській раді - ікону Покрови Присвятої Богородиці, щоб Святі допомагали і оберігали заклади соціальної сфери.

Після урочистої частини святковий настрій дарували виступи учнів та педагогів дитячої школи мистецтв Драбівського районного будинку культури.

З ранку до вечора працювали заклади торгівлі, бажаючих пригощали кашою, морозивом та квасом, а малеча розважалася на атракціонах.

Шанувальники футболу переглянули матч за участю команди села Мойсівки та сільської команди «Сокол», яка подарувала хороший настрій вболівальникам вигравши  з рахунком 3:0.

Надвечір всі бажаючі мали змогу стати учасниками «купальських гулянь»: конкурсно-розважальної програми та дискотеки, яку підготували Ігор і Оксана Кукси.

Святкове дійство закінчилося вранці 7 липня.

Виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус, та всі жителі Свічківської громади щиро дякують спонсорам нашого свята: генеральному директору ТОВ «Баришівська зернова компанія» - Безсмертному Віктору Петровичу, директору ТОВ «Баришівська зернова компанія» відділок «Свічківка» -   Грицько Мирославі Миколаївні, директору благодійного фонду «Розвиток села», Баришівської зернової компанії - Дністрянській Яні Олександрівні, генеральнному директору ТОВ «Продсільпром» - Буцьку Сергію Антоновичу, за надану спонсорську допомогу для проведення свята.

Повернутись