Троян Тетяна Вікторівна відзначила свій 90-й День народження!

21.07.17

Журавлиним ключем відлітають літа,

Сивина засріблилась на скронях,

Та у Вашому серці все ж та доброта,

Теж тепло незгасиме в долонях.

 

Сьогодні, 21  липня, жителька села Свічківка, учаник війни, ветеран праці, Троян Тетяна Вікторівна відзначає 90-й день народження.

Із цією поважною датою ювілярку привітали сільський голова Віктор Михайлович Давиденко та голова первинної ветеранської організації Світлана Станіславівна Голобородько.

Висловлюючи слова вітання, Віктор Михайлович побажав Тетяні Вікторівні щастя, благополуччя, достатку та в доброму здоров’ї, під мирним українським небом зустріти столітній ювілей.

Непростий життєвий шлях випав на долю Тетяни Вікторівни. Її біографія — то велика історія життя . Жінка пережила голод, війну, розруху, важкі післявоєнні роки відбудови. Свої найкращі роки подарувала колгоспу, тяжко працюючи в ланці. Проте життєві перепони не зламали її духу, зберігши любов до життя і доброту.

Шановна Тетяно Вікторівно!

Прийміть низький уклін за Вашу працю, за щирість, за доброту і любов до людей, за те що користуєтесь авторитетом і повагою в односельчан. Нехай Господь дарує здоров’я, спокій, а Ваш життєвий досвід стане добрим уроком для молодого поколінння.

Всю доброту, яка ще є на світі,

Всю радість, що живе поміж людей.

До ніг Ваших сьогодні прихиляєм,

Вітаючи в цей ювілейний день.

 

Ну а роки пливуть у далину...

Нехай пливуть, Ви їх не помічайте.

А щирих друзів, всю свою рідню

У доброму здоров’ї зустрічайте!

 

Повернутись