Наші Герої

«В Україну обов’язково прийде мир,

бо в нашій країні є такі воїни, як ти»

 

Сергій Голобородько

Народився в с.Свічківка 5 грудня 1993 року. В 2009 році закінчив 11 класів Свічківського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Після закінчення школи вступив до Київського професійно-технічного будівельного ліцею №27. Закінчивши ліцей призваний на строкову військову службу у Збройні Сили України. 11 лютого  2015 року, на виконання  Указів Президента України від 01.05.2014 №447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави»  та  від 15.01.2015 №14/2014 «Про часткову мобілізацію» призваний до Збройних Сил повторно.

Скромний, ввічливий,  терплячий і витривалий. Займається спортом, кращий нападаючий ФК «Сокіл» с. Свічківка. Всі перемоги ФК майстерна гра та активна позиція Сергія.

Один з найкращих юнаків нашого села!

Наша гордість і надія…

 

 Олександр Богославець

Народився 21 вересня 1992 року.  В 1998 році пішов до 1 класу Свічківського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Після закінчення школи вступив до Київського професійно-технічного будівельного ліцею №27. Закінчивши ліцей призваний на строкову військову службу у Збройні Сили України. Через півроку після повернення з лав Армії, 19 травня 2014 року, на підставі  Указу Президента України від 01.05.2014 №447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» призваний до Збройних Сил повторно. З 4 вересня 2014 року безпосередньо приймає участь у зоні антитерористичних операцій на Сході України. Отримав осколочне поранення в руку про те, продовжує воювати на передовій.

Відважний і скромний, активний, працьовитий. Шанує  та поважає свою родину.

Любить Україну!!!

 

 Григорій Іващенко

Народився 12 грудня 1992 року. В 1999 році пішов до 1 класу Свічківського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Після закінчення школи з осіннім призовом призваний на строкову військову службу у Збройні Сили України. Прийшовши з Армії працював будівельником в м. Києві. 27 травня 2014 року, на підставі  Указу Президента України від 01.05.2014 №447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» призваний до Збройних Сил повторно. З 19 червня по 31 серпня 2014 року безпосередньо брав участь у антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі Луганської та Донецької областей. В серпні при боях під Ілловайськом отримав поранення в голову та потрапив у полон. В даний час проходить лікування та реабілітацію у військових госпіталях. Після одужання знову на передову.

Терплячий і витривалий, працьовитий, скромний, ввічливий.

Вірний патріот своєї Батьківщини!!!

 

Дорогий солдате!

 Дякуємо тобі за те, що ти пішов воювати за нашу рідну Україну. Ми славимо твоє ім’я! Ми дякуємо, що ти воюєш за наше майбутнє, за дитячий сміх, за стареньку сиву матір. Ми будемо молитися, щоб ти повернувся живим!!!

Головне, солдате, не падай духом! Знай, що на тебе чекають вдома. Чекає вся Україна. Тож, головне, повертайся живим!!!

Ми хочемо подякувати всім добровольцям, які пішли воювати за нашу землю, за своїх дітей, за Україну!!!  Спасибі Вам, солдати!!!

 

Ти, головне повертайся додому.

Врешті знімай запилюжені берці

І вчися наново жити потому

З перепрошитою вірою в серці.

Ти, головне, повертайся, здолавши

Чистого зла не прожований стогін,

І відпускай цю ненависть назавжди 

Посеред  мирної тиші густої.

Ти, головне, повертайся тим шляхом,

Що вбереже  твої душу і тіло.

Чорна земля із розпеченим птахом

Тільки дощу, а не крові хотіла.

Ти, головне, повертайся до мами!

Десь там, сивіючи за видноколом,

Матері тужать і дружать домами,

Що пахнуть ніжністю і корвалолом.

Ти, головне, повертайся назовсім

І народи, посади, споруди…

А вже в твоєму дітиську курносім

Виросте радість - нова і правдива!

Ні, ця війна непотрібна нікому!!!

Так, ми її не пробачимо. Себто

Перемагай і вертайся додому.

Просто живим повертайся, і все тут!!!